УНИИРТ

Новости ГП УНИИРТ

З новим 2024 роком!

3 грудня 2023 року на 83 році життя,

Вітання з ювілеєм ДП "УНДІРТ", з 30-річчям

Вітання з присудженням наукового ступеня доктора технічних наук!

 
 

ПОДЯКИ ТЕХНІЧНИМ КОМІТЕТАМ СТАНДАРТИЗАЦІЇ ТК 123 та ТК 155

За значний внесок у розвиток національної стандартизації, активну позицію, відповідальне ставлення до виконання основних функцій ТК, а також з нагоди Дня стандартизації і метрології та Всесвітнього дня стандартів оголошено ПОДЯКИ Державного підприємства “Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості” (Національний орган стандартизації):
 

Команда ДП “УНДІРТ” – переможець у V спартакіаді серед працівників та студентів зв’язку

Команда ДП “УНДІРТ”  – переможець у V спартакіаді
серед працівників та студентів зв’язку
28 листопада 2019 року ОНАЗ ім. О. С. Попова

Спартакіада була організована Одеською обласною організацією профспілки працівників зв’язку України.

Розроблено проект національного стандарту ДСТУ "Системи рухомого зв’язку. Показники якості послуг. Методики визначення параметрів"

На виконання положень Плану заходів щодо підвищення якості послуг рухомого (мобільного) зв’язку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2018 року № 540-р, Державним підприємством "Український науково-дослідний інститут радіо та телебачення (ДП "УНДІРТ") вперше розроблено проект національного стандарту ДСТУ "Системи рухомого зв’язку. Показники якості послуг. Методики визначення параметрів".

Підготовка до ВКР-19 триває: 5G вже незабаром

В Україні продовжується підготовка до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року (ВКР-19), яка відбудеться з 28 жовтня по 22 листопада 2019 року.

13 грудня в Адміністрації Держспецзв’язку відбулося 7 засідання міжвідомчої робочої групи з питань підготовки до ВКР-19. У заході взяли участь представники Адміністрації Держспецзв’язку, НКРЗІ, Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, сектору безпеки і оборони України, інших державних інституцій.

СПАРТАКІАДА

28 листопада

28 листопада 2018 року відбулася IV Одеська обласна Спартакіада працівників зв'язку України, за підтримки Одеської обласної організації професійної спілки працівників зв'язку України та Одеської обласної організації ФСТ “Спартак”.
Співробітники ДП "УНДІРТ" брали участь у цих змаганнях:
Маковєєнко Дмитро Олександрович, начальник відділу радіочастот, зайняв 1 місце в шаховому турнірі серед чоловіків;

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ

16 листопада
 

RSS-матеріал