- ДП "УНДІРТ"
- Про інститут
- Загальні відомості
- Керівництво
- Звіти керівника підприємства
- Статут ДП "УНДІРТ"
- Політика власності
- Стратегічний план розвитку
- Рішення суб'єкта управління
- Фінансова звітність
- Аудиторскі висновки
- Інформація про сплату податків та зборів до бюджетів
- Звіт про обсяг платежів за договорами
- Істотні передбачувані фактори ризику
- Зв'язок з нами
- Напрямки діяльності
- Радіозв'язок
- Телебачення
- Радіомовлення
- Супутниковий зв'язок
- Радіочастотний спектр і електромагнітна сумісність
- Техніко-економічна ефективність та тарифоутворення
- Стандартизація і метрологія
- ТК 123 «Аудіовізуальні системи і служби»
- ТК 155 «Радіотехнології»
- Інформаційна діяльність
- Міжнародна діяльність
- Розробки
- Послуги
- Звернення громадян
- Про інститут
- ОС УНДІРТ
Делегація України на чолі з Головою Держспецзв’язку Геннадієм Резніковим взяла участь у роботі Всесвітньої конференції радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку (ВКР-12), яка пройшла у м. Женеві з 23 січня по 17 лютого 2012 року.
У роботі конференції взяли участь представники 165 повноважних країн-членів Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) та близько 30 міжнародних телекомунікаційних організацій. До складу делегації України увійшли представники Держспецзв’язку, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації України, Міністерства інфраструктури України (Державна авіаційна служба України), Міністерства оборони України (Генеральний штаб Збройних Сил України), Міністерства внутрішніх справ України. Наукову підтримку делегації України у роботі конференції здійснювали представники ДП УНДІРТ: г. н. с. відділу телевізійного мовлення Гофайзен О. та с.н.с. відділу радіочастот Лапін В. На конференції розглянуто питання та прийнято рішення, спрямовані на гармонізацію розподілу частотно-орбітального ресурсу на глобальній основі, впровадження заходів з метою вдосконалення регламентної структури. На основі досліджень МСЕ проведено заходи щодо сприяння впровадженню нових цифрових систем для радіомовної, повітряної рухомої та радіолокаційної служб, проведено додатковий розподіл радіочастотного спектра в смугах нижче ніж 1 ГГц з метою забезпечення експлуатації систем безпеки суден і портів, а також океанографічних радарів, призначених для попередження про стихійні лиха. Одним із ключових питань було визначення можливості сумісного використання частот рухомою службою та іншими службами в смузі 790-862 МГц. У результаті тривалих дискусій було знайдено компромісне рішення щодо використання зазначеної смуги рухомою службою. З метою захисту первинних служб, що вже працюють у зазначеній смузі, визначено критерії їх захисту, насамперед для повітряної радіонавігації та радіомовної служби. Також було розглянуто питання розширення на 100 МГц смуги частот для рухомої служби в діапазоні 700 МГц. За результатами прийнято рішення розглянути всі технічні аспекти можливості такого додаткового розподілу під час наступної конференції 2015 року. На ВКР-12 значну увагу було приділено супутниковим питанням, розглянуто та внесено зміни до процедури попередньої публікації, координації, заяви і реєстрації для частотних присвоєнь, що стосуються супутникових мереж, вирішено питання задоволення потреб у додатковому спектрі. За підсумками роботи конференції відповідно до наданих повноважень глава української делегації Геннадій Резніков підписав заключні акти, в яких вказано рішення, прийняті на ВКР-12.
Участь делегації України у роботі ВКР-12 дозволила захистити інтереси України у сфері користування радіочастотним ресурсом на міжнародному рівні, виконати міжнародні зобов’язання України як члена МСЕ та врахувати позиції Адміністрації зв’язку України при підписанні заключних актів ВКР-12.
|
|||